Кошик
468 відгуків
Офікс

Про нас

               Інтернет-магазин  "ОФІКС" забезпечить Вас канцелярськими товарами, офісним приладдям, шкільною продукцією, побутовими та господарськими товарами. У нас можна знайти все — від гумки і скріпки до  побутової хімії. Ми працюємо як з роздрібними, так і з оптовими клієнтами. Наша компанія знаходиться у м.Кривий Ріг, але це не заважає нам співпрацювати з усіма областями України.

               Ми займаємося комплексним обслуговуванням компаній, підприємств, державних і комерційних установ. У нас Ви знайдете все, що потрібно для повноцінного функціонування Вашого офісу, а саме: паперову продукцію,  письмове приладдя, папки, файли і все для діловодства, настільні аксесуари, побутову хімію, інвентар для прибирання і ще багато корисних і потрібних товарів.

               Ми допоможемо зібрати дитину в школу. У нас є величезний вибір шкільної канцелярії та товарів: зошити, блокноти, щоденники, пенали, олівці і ручки, креслярські інструменти, ланчбокси, ранці, сумки та рюкзаки, навчальна і художня література, розвиваючі матеріали, все для творчості та багато іншого. Ваша дитина буде ходити в школу із задоволенням.

             До наших клієнтів ми відносимося із повагою та намагаємось задовльнити всі їх побажання, тому на нашому сайті діє цілодобовий прийом замовлень. Ви можете зробити замовлення в будь-який час доби, у режимі 24\7\365. Якщо оформите замовлення у вечірній або нічний час, то на наступний ранок Ваша заявка буде оброблена.

Дякуємо, що ви разом з нами!  

 

 

 

 

 ПОЛІТИКА КОНФЕДЕНЦІЙНОСТІ

   

Ця Політика конфіденційності описує політику ФОП Ольшаннікова Ірина Юріївна, м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 75, Дніпропетровська 50063, Україна, електронна пошта: offix-internet@ukr.net, телефон: +380679422520 щодо збору, використання та розголошення Вашої інформації, яку ми збираємо, коли ви використовуєте наш веб-сайт ( https://offix.com .ua – далі «Сервіс»). Отримуючи доступ або використовуючи наш «Сервіс», Ви погоджуєтеся на збір, використання та розкриття Вашої інформації відповідно до цієї Політики конфіденційності. Якщо Ви не погоджуєтеся з цим, будь ласка, не отримуйте доступ до "Сервісу" та не використовуйте його. 

    Ми можемо змінити цю Політику конфіденційності в будь-який час без будь-якого попереднього повідомлення та опублікувати її  в нашому «Сервісі». Змінена  Політика набуде чинності через 180 днів із моменту публікації  в "Сервісі", і Ваш подальший доступ або використання Послуги після закінчення цього часу означатиме, що Ви погоджуєтеся з  Політикою конфіденційності. Тому ми рекомендуємо Вам періодично переглядати цю сторінку. 

 • ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ:                         

 

Ми використовуватимемо інформацію, яку збираємо про Вас, для наступних цілей:  

 • збір відгуків від клієнтів;
 • цільова реклама клієнтам;
 • керування замовленнями клієнтів;
 • адміністрування нашого веб-сайту та бізнесу; 
 • персоналізація нашого веб-сайту для Вас; 
 • надання Вам можливості користуватися сервісами, доступними на нашому веб-сайті; 
 • надсилання Вам товарів/послуг, придбаних через наш-веб-сайт;    
 • надсилання Вам повідомлень, рахунків та нагадувань про сплату, та отримання платежів від Вас; 
 • надсилання Вам електронною поштою повідомлень, які Ви спеціально запросили; 
 • надсилання Вам електронної розсилки, якщо Ви її замовили ( в будь-який момент можете повідомити нас, що більше не бажаєте отримувати електронні розсилки від нас); 
 • надсилання Вам маркетингових повідомлень стосовно нашої ділової активності або ділової активності старанно відібраних сторонніх компаній, яка, на нашу думку, може Вас зацікавити, шляхом публікацій або, якщо Ви конкретно надали на це згоду – шляхом надсилання електронної пошти або за рахунок використання подібних технологій (Ви в будь-який момент можете повідомити нас, що більше не бажаєте отримувати маркетингові повідомлення);
 • надання стороннім компаніям статистичної інформації про наших користувачів (проте, ці сторонні компанії не матимуть змоги ідентифікувати жодного окремого користувача з цих даних); 
 • обробка запитів та скарг, зроблених Вами або на Вас, і які стосуються нашого веб-сайту; 
 • з метою забезпечення безпеки нашого сайту та попередження шахрайства; 
 • з метою перевірки відповідності умовам та правилам, які регламентують використання нашого веб-сайту (включаючи моніторинг приватних повідомлень, надісланих через сервіс приватних повідомлень нашого веб-сайту); та 
 • в інших цілях.

      Якщо ми хочемо використовувати Вашу інформацію для будь-якої іншої мети, ми запитаємо у Вас згоду та використовуватимемо Вашу інформацію лише після отримання Вашої згоди, а потім лише для цілей, для яких надано згоду, якщо від нас не вимагає вчинити інакше закон. 

 • ВАШІ ПРАВА:

    Залежно від чинного законодавства Ви можете мати право на доступ, виправлення чи видалення Ваших особистих даних або отримання копії Ваших особистих даних, обмеження або заперечення проти активної обробки Ваших даних, попросити нас надати (перенести) Ваші особисті дані. інформацію іншій організації, відкликати будь-яку згоду, яку Ви надали нам на обробку Ваших даних, право подати скаргу до встановленого законом органу та такі інші права, які можуть мати відношення відповідно до чинного законодавства. Щоб скористатися цими правами, Ви можете написати нам на offix-internet@ukr.net. Ми відповімо на Ваш запит відповідно до чинного законодавства.

     Зауважте, що якщо Ви не дозволите нам збирати або обробляти необхідну особисту інформацію або відкликаєте згоду на її обробку для потрібних цілей, Ви можете не мати доступу або використовувати служби, для яких потрібна Ваша інформація.  

    Погоджуючись із використанням файлів-cookie при першому відвіданні нашого веб-сайту, відповідно до положень даних Правил, Ви надаєте нам дозвіл на використання файлів-cookie при кожному Вашому наступному візиті.

 • БЕЗПЕКА:

Безпека Вашої інформації важлива для нас, і ми вживатимемо розумні заходи безпеки, щоб запобігти втраті, неправильному використанню або несанкціонованій зміні Вашої інформації під нашим контролем. Однак, враховуючи притаманні ризики, ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку, а отже, ми не можемо гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку Ви нам передаєте, і Ви робите це на свій власний ризик.

 • СКАРГИ / СПЕЦІАЛІСТ ІЗ ЗАХИСТУ ДАНИХ:

Якщо у Вас виникли запитання чи сумніви щодо обробки вашої інформації, доступної нам, Ви можете надіслати електронного листа нашому спеціалісту з розгляду скарг за email: offix-internet@ukr.net. Ми розглянемо ваші проблеми відповідно до чинного законодавства.

 

Інформація про компанію

Назва:
ОФІКС OFFIX
Тип компанії:
Торгова компанія, Інше
Бренди:
Koh-i-Noor, Axent, Delta, KUM, BuroClean, Economix
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2004
Організаційно-правова форма:
Суб'єкт підприємницької діяльності

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner