Кошик
468 відгуків

Шановні покупці, Дякуємо Вам за співпрацю та повідомляємо Вас, що у суботу та неділю в нашому інтернет-магазині вихідні дні, тому всі замовлення отримані у цей період будуть якнайшвидше оброблені з у перший робочий день після вихідних в першій половині дня. Дякуємо за розуміння!

Офікс

Пишучі приладдя

Приладдя для письма - шкільно-письмові товари. Це широкий асортимент, до якого відносяться кулькові, масляні, пір'яні ручки, автоматичні, капілярні (лінери), ролери, гелеві, ручки, що можна стерти (пиши-стирай), олівці дерев'яні, механічні, маркувальні. В нашому магазині представлені популярні подарочні ручки ТМ Parker,  ТМ OPTIMA, Flair Writometer, 1 Вересня,  популярна ручка К15 ТМ Schneider.  Також є різноманітні маркери ( текстові, перманентні).
в виде спискав виде галереи
Приладдя для письма - шкільно-письмові товари. Це широкий асортимент, до якого відносяться кулькові, масляні, пір'яні ручки, автоматичні, капілярні (лінери), ролери, гелеві, ручки, що можна стерти (пиши-стирай), олівці дерев'яні, механічні, маркувальні. В нашому магазині представлені популярні подарочні ручки ТМ Parker, ТМ OPTIMA, Flair Writometer, 1 Вересня,  популярна ручка К15 ТМ Schneider.  Також є різноманітні маркери ( текстові, перманентні).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner